Lajme te tjera

Rama sulmon kundërshtarin: Basha shalqi me provë, i pangrënshëm Kryeministri Edi Rama ndodhet në një konferencë për median ku komentoi planin me 5 pika të prezantuar sot nga kryetari I PD-së Lulzim Basha.

Rama sulmon kundërshtarin: Basha shalqi me provë, i pangrënshëm Kryeministri Edi Rama ndodhet në një konferencë për median ku komentoi planin me 5 pika të prezantuar sot nga kryetari I PD-së Lulzim Basha.

Rama e etiketoi kundërshtarin e tij politik kandidat për kryeministër si “shalqi me provë” Atë[Read More…]

451 milion euro për të “arnuar” mbrojtjen, Guardiola i paqartë për skemën, mediat britanike e kryqëzojnë

451 milion euro për të “arnuar” mbrojtjen, Guardiola i paqartë për skemën, mediat britanike e kryqëzojnë

Nëse ka një skuadër e cila ka shpenzuar pafund në vitet e fundit për të[Read More…]

“Vdekjen nuk e kam frikë, se qentë si unë këtë përfundim meritojnë”, letra e Petrit Dumes për Mehmet Shehun

“Vdekjen nuk e kam frikë, se qentë si unë këtë përfundim meritojnë”, letra e Petrit Dumes për Mehmet Shehun

Publikohen dy letra të panjohura të ish-Shefit të Shtabit të Përgjithshëm të Ushtrisë Shqiptare, pranë[Read More…]

Hotele, dyqane, media italiane: Shqiptarët po blejnë gjysmën e Venecias

Hotele, dyqane, media italiane: Shqiptarët po blejnë gjysmën e Venecias

“Shqiptarët po tentojnë të blejnë gjysmën e Venecias”. Ky është alarmi i dhënë nga media[Read More…]

Simptoma më e besueshme për të kuptuar nëse jeni infektuar me koronavirus

Simptoma më e besueshme për të kuptuar nëse jeni infektuar me koronavirus

Që nga nisja e pandemisë së koronavirusit, një nga aspektet thelbësore për të kuptuar nëse[Read More…]

“Vetë shteti ka ndikuar në krimet tona”, të burgosurit e Peqinit revoltë: Kërkojmë amnisti të përgjithshme, të përgjysmohen dënimet

“Vetë shteti ka ndikuar në krimet tona”, të burgosurit e Peqinit revoltë: Kërkojmë amnisti të përgjithshme, të përgjysmohen dënimet

Revoltë e të burgosurve të burgut të Peqinit, të cilët për çdo krim të kryer[Read More…]

“Turneu i shpresës”,  bota nuk vuan vetëm prej COVID-19! Liderat boterorë thirrje për reflektim dhe reagim

“Turneu i shpresës”, bota nuk vuan vetëm prej COVID-19! Liderat boterorë thirrje për reflektim dhe reagim

Federata Universale e Paqes ka mbajtur për herë 2 turin e shpresës. Në takimin Online[Read More…]

Ish-deputetja Tabaku publikon shifrat: Rama largoi nga Shqipëria 219 mijë njerëz, vizioni i PD është punësimi

Ish-deputetja Tabaku publikon shifrat: Rama largoi nga Shqipëria 219 mijë njerëz, vizioni i PD është punësimi

Ish-deputetja demokrate, Jorida Tabaku, publikon shifrat e azilkërkuesve shqiptarë në vendet e Bashkimit Evropian, ku[Read More…]

NGA PARABURGIMI TE DENTISTI. NË QELI KËTHEHET ME 100 GR DROGË

NGA PARABURGIMI TE DENTISTI. NË QELI KËTHEHET ME 100 GR DROGË

Stomatologu me inicialet F.B kishte lënë takim me një të paraburgosur me iniciale R. S.[Read More…]

Dy tërmete të forta goditën vendin, çfarë ndodhi mbrëmë pas mesnatës në Shqipëri

Dy tërmete të forta goditën vendin, çfarë ndodhi mbrëmë pas mesnatës në Shqipëri

Dy tërmete të njëpasnjëshme goditën vendin tonë mbrëmjen e kaluar. I pari u ndje rreth[Read More…]