Lajme te tjera

Zjarr në Zvërnec, rrezikohet pylli i Sodës

Zjarr në Zvërnec, rrezikohet pylli i Sodës

Një vatër e madhe zjarri është regjistruar mesditën e së mërkurës në zonën e Zvërnecit[Read More…]

Kredia për pagat e punonjësve, minstrja Denaj: Ja cfarë ndodh kur biznesi nuk likuiditet për ta paguar

Kredia për pagat e punonjësve, minstrja Denaj: Ja cfarë ndodh kur biznesi nuk likuiditet për ta paguar

Cfarë ndodh kur një kompani apo një biznes i madh nuk mundet ta paguajë kredinë[Read More…]

Plagoset me sende të forta 32-vjecari në Orikum, policia: Identifikuam 2 autorët

Plagoset me sende të forta 32-vjecari në Orikum, policia: Identifikuam 2 autorët

Raportohet për të shtëna me armë zjarri dhe një të plagosur në Orikum të Vlorës.[Read More…]

Inzaghi i përgjigjet Albertinit: ‘Ai lexoi gabim, kjo më shqetësoi. Shokët telefonojnë, nuk mbështeten në rrjete sociale ‘

Inzaghi i përgjigjet Albertinit: ‘Ai lexoi gabim, kjo më shqetësoi. Shokët telefonojnë, nuk mbështeten në rrjete sociale ‘

Nga Agron Brataj Polemikat midis Demetrio Albertinit dhe Pippo Inzaghit nuk kanë t: të mbaruar[Read More…]

Lajm i mirë/ Kina teston vaksinën e COVID-19 te njerëzit: Mund t’i japim fund pandemisë. Ja kur priten të dalin rezultatet

Lajm i mirë/ Kina teston vaksinën e COVID-19 te njerëzit: Mund t’i japim fund pandemisë. Ja kur priten të dalin rezultatet

Në një kohë kur thuajse të gjitha vendet e botës po përballen me COVID-19, duket[Read More…]

Dërgimi i mjekëve shqiptarë në Itali, Berluskoni falënderon Ramën: E njoh kryeministrin e Shqipërisë, vlerësoj gjestin e tij fisnik

Dërgimi i mjekëve shqiptarë në Itali, Berluskoni falënderon Ramën: E njoh kryeministrin e Shqipërisë, vlerësoj gjestin e tij fisnik

Shqipëria dërgoi 30 mjekë dhe infermierë në Itali, si ndihmë e shtetit tonë ndaj vendit[Read More…]

Nga këmbësorët, tek shoferët dhe dyqanet, policia ndëshkon me gjoba të pabindurit: Duke nisur nga e hëna…

Nga këmbësorët, tek shoferët dhe dyqanet, policia ndëshkon me gjoba të pabindurit: Duke nisur nga e hëna…

Policia vijon kontrollet në të gjithë territorin, në zbatim të masave kufizuese të shpallura nga[Read More…]

Priti vetë 30 mjekët shqiptarë, Ministri italian Di Maio nuk kursen falenderimet: Me shpirtin e solidaritetit Shqipëria po tregon vlerat për të cilat lindi BE, duhet të futet njëherë e mirë (ÇFARË THOTË PËR RAMËN)

Priti vetë 30 mjekët shqiptarë, Ministri italian Di Maio nuk kursen falenderimet: Me shpirtin e solidaritetit Shqipëria po tregon vlerat për të cilat lindi BE, duhet të futet njëherë e mirë (ÇFARË THOTË PËR RAMËN)

Ministri Di Maio pret mjeket shqiptare ne Aeroportin e Romes Ministri i Jashtëm i Italisë[Read More…]

Presidenti i Italisë: Po jetojmë një faqe të trishtë të historisë, Europa ta kuptojë para se të jetë shumë vonë

Presidenti i Italisë: Po jetojmë një faqe të trishtë të historisë, Europa ta kuptojë para se të jetë shumë vonë

ITALI Presidenti i Italisë, Sergio Matarella në një video mesazh sot ka thënë se Italia[Read More…]

“Nuk është e lehtë të luftosh COVID-19”, Skënder Brataj tregon gjendjen shëndetësore: Ja kura më e mirë, tani kam pak kollë…

“Nuk është e lehtë të luftosh COVID-19”, Skënder Brataj tregon gjendjen shëndetësore: Ja kura më e mirë, tani kam pak kollë…

  Kreu i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj, i cili doli pozitiv me COVID-19, jep një[Read More…]