Dashi-Planetët do ndikojnë shume negativisht sot ne jetën tuaj ne çift. Debatet dhe mosmarrëveshjet do jene te pafundme. Beqaret ndryshe nga te dashuruarit do kenë një dite te bukur dhe me takime mbresëlënëse. Financat do fillojnë te përmirësohen ndjeshëm aq sa edhe juve vete do iu duket çudi. Mundohuni te bëni investimet e duhura.

Demi-Do ndiheni si ne ëndërr gjate kësaj dite ne krahët e partnerit tuaj. Ai do kujdeset edhe për detajet me te vogla dje do iu beje ta ridashuroheni edhe me fort. Beqareve do iu duhet ende te presin për te gjetur princin e tyre te kaltër. Sot nuk është periudha e përshtatshme. Ne planin financiar do jene te favorizuara edhe transaksionet edhe investimet.

Binjaket-Jetën sentimentale do e keni prioritet gjate kësaj dite. Do ruani një komunikim te mire me atë qe keni ne krah dhe do toleroni here pas here. Edhe beqareve do filloje t’iu rrahe zemra fort. Shume gjera do ndryshojnë ne jetën e tyre njëherë e përgjithmonë. Ndikimi i yjeve për financat do jete pozitiv. Situata do konsolidohet me shpejt sesa ju mendonit.

Gaforrja-Duhet te luftoni fort sot për te ruajtur një klime te ngrohte ne jetën tuaj ne çift sepse po vazhduat ta kundërshtoni partnerin do keni probleme serioze. Beqaret do takojnë papritur një person te cilin do e simpatizojnë menjëherë. Filloni ta njihni mire atë para se te hidhni çdo hap. Ne planin financiar do përpiloni një strategji te suksesshme për t’i rritur te ardhurat.

Luani-Mos u tregoni mediokër ndaj partnerit tuaj sot dhe mos kërkoni gjithë kohës te dale e juaja. Nuk mund te keni te drejte ne çdo rast prandaj duhet hapur rruge here pas here. Beqaret do kenë një dite te zakonshme dhe pa ndonjë gjë te veçante. Merrini gjerat si t’iu vijnë. Ne planin financiar duhet te tregoheni me te matur se kurrë dhe te mos kryeni shpenzime kuturu.

Virgjeresha-Mos e nënvlerësoni partnerin tuaj sot, por mundohuni te gjeni kohe për te kaluar me te dhe shprehjani ndjenjat sa me tepër. Vetëm kështu marrëdhënia do forcohet. Beqaret do kenë disa takime dhe do mendojnë menjëherë te krijojnë lidhje. Financat për fatin e keq mund te kenë vështirësi dhe probleme. Do ju duhet te bëni sakrifica për ta ruajtur qëndrueshmërinë.

Peshorja-Vetëm një pjese e ditës do jete pozitive sot, pjesa tjetër do jete e mbushur me debate dhe mosmarrëveshje te shumta. Duhet te tregoheni te kujdesshëm me çdo detaj. Beqaret do kenë vetëm një ide ne koke: te gjejnë me çdo kusht partnerin duhur. Kujdes kjo nuk duhet te shtyje te bëni çmenduri. Financat do vazhdojnë te jene goxha delikate. Kujdes!

Akrepi-Dite plot diell kjo e sotmja për ata qe janë ne çift. Dialogu do mbizotëroje gjithë kohës dhe bashkëpunimi mund te shtohet. Beqaret do kenë vetëm mundësi për aventura afatshkurtra. Do jete ne dorën e tyre nëse do duan te përfitojnë apo jo. Financat do kenë disa përmirësime vetëm për ata qe do tregohen te kujdesshëm me çdo shpenzim. Te tjerët do kenë ende vështirësi.

Shigjetari-Do kaloni çaste te paharruara sot ne krahët e atij qe dashuroni dhe nuk do doni te ndaheni për asnjë moment. Dita do jete plot ngjyra. Beqaret do jene euforike dhe te gatshëm te dalin neper takimet qe do iu kërkohen. Ne këtë mënyrë ata mund te krijojnë edhe lidhjen e dëshiruar. Ne planin financiar duhet ta analizoni me kujdes situatën para se te kryeni shpenzime.

Bricjapi-Dite mjaft pozitive kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do kuptohen me se miri me njeri-tjetrin dhe do fillojnë projekte afatgjata se bashku. Beqaret do takojnë disa persona, por nuk do i pëlqejnë aq shume sa për te filluar një lidhje me ta. Financat do jene goxha problematike. Nëse nuk ja dilni dot vetëm kërkoni sa me pare ndihem e specialisteve.

Ujori-Për çështjet e zemrës nuk duhet te shqetësoheni aspak sot. Marrëdhënia me partnerin do jete me e mire sesa ju e mendonit. Te dy do toleroni nga pak dhe do bëni çfarë te mundeni qe gjerat te ecin para. Beqaret nuk do kenë ditën me te favorshme dhe do ngelen serish te vetmuar. Situata financiare do jete e qëndrueshme, por jo ne gjendjen me te mire te mundshme.

Peshqit-Te dashuruarit do kalojnë një dite te qete sot. Do dashurohen si gjithmonë dhe do shmangin debatet e kota. Vazhdoni ne këtë rruge. Beqaret nuk do arrijnë as sot ta bëjnë për vete personin qe kane pëlqyer kështu qe përsëri do ngelen vetëm. Duhet durim. Financat do kenë ndryshime goxha pozitive nga pak kohe me pare. Kjo do iu gëzojë pa mase.

 

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*