Dashi-Jeta juaj ne çift do jete po aq e bukur dhe emocionuese si ne fillimet e lidhjes. Do dashuroheni si dy adoleshente dhe do argëtoheni pa fund. Beqaret duhet t’i shohin me kujdes te gjithë pretendentet. Nxitimi mund t’i çoje ne rruge te gabuar. Ne planin financiar nuk duhet t’i lini gjerat pas dore sepse situata mund te ndërlikohet tej mase.

Demi-Merkuri do jete i pozicionuar me se miri sot ne jetën tuaj sentimentale. Komunikimi do jete i ngrohte si me pare dhe nuk do keni aspak debate apo mosmarrëveshje. Beqaret jo vetëm qe do kenë takime, por mund te fillojnë edhe një histori dashurie te veçante. Ne planin financiar do jeni me shume fat dhe do ndiheni për mrekulli. tashme nuk mund te ankoheni dot.

Binjaket-Partneri juaj do tregohet shume i përkujdesur për ju gjate kësaj dite. Do kaloni momente te shkëlqyera ne krahët e tij dhe do falënderoni edhe njëherë personat qe iu kane njohur. Beqaret do bëjnë mire te mos fillojnë aventura kalimtare. Ne planin financiar duhet ta riorganizoni situatën nëse doni qe gjerat te ecin ne rrjedhën e duhur.

Gaforrja-Nuk priten vështirësi te mëdha gjate kësaj dite ne planin sentimental te çifteve megjithatë dita nuk do jete shume e vështirë. Mundohuni te mos iu besoni shume fjalëve qe do iu thonë te tjerët. Beqaret do kenë shume pak mundësi ta bëjnë për vete personin qe pëlqejnë. Financat do jene goxha te paqëndrueshme dhe delikate. Mos kryeni shpenzime te panevojshme.

Luani-Dëgjojini këshillat e partnerit tuaj sot sepse vetëm ne këtë mënyrë marrëdhënia mes jush do filloje te përmirësohet. Beqaret do kërkojnë gjate gjithë kohës princin e tyre te kaltër, por ende nuk do ia arrijnë qëllimit. Do ju duhet ende te prisni. Fale mbështetjes qe do iu japë Neptuni financat do fillojnë te stabilizohen me shpejt sesa dhe ju vete mendonit.

Virgjeresha-Jeta ne çift nuk do jete shume pasionante, megjithatë gjerat do ecin mire. Mundohuni te mos tregoheni kokëfortë dhe here pas here ta toleroni atë qe keni ne krah. Beqaret do takojnë disa miq te vjetër me te cilët kishin kohe qe kishin humbur lidhjet dhe nuk do kenë kohe te mendojnë për dashurinë. Për financat do jete dite mjaft komplekse. Kujdes me çdo shpenzim qe do kryeni.

Peshorja-Te dashuruarit do futen ne një etape mjaft te rëndësishme te jetës ne çift gjate kësaj dite. Do flasin gjere e gjate për te ardhmen dhe do marrin vendime. Beqaret nuk do kërkojnë me ngulm një person për ta pasur pranë, por gjithçka do ju ndodhe si me magji. Financat fatmirësisht nuk do jene delikate, megjithatë duhet treguar përkujdesje dhe maturi.

Akrepi-Asgjë nuk do shkoje si duhet ne jetën tuaj sentimentale sot. Do bëni gabime dhe asnjeri nuk do marre përgjegjësitë e veta. Beqaret do jene një dite plot ngjyra dhe takime interesante., Shfrytëzojeni sa te mundni secilin sepse asnjëherë nuk i dihet çfarë ndodh. Te ardhurat do jene ne një gjendje te qëndrueshme. Fillimisht duhet te shlyeni borxhet pastaj te kryeni shpenzime.

Shigjetari-Dite tërësisht e qete dhe pa ndryshime te mëdha kjo e sotmja për te dashuruarit. Merrini gjerat si t’iu vijnë dhe shfrytëzojeni deri ne maksimum momentet pranë partnerit. Beqaret do e kërkojnë me shume se kurrë shpirtin e tyre binjak. Ne fakt mundësitë nuk do jene shume te mira. Ne planin financiar fatmirësisht nuk do keni për çfarë te qaheni.

Bricjapi-Do afroheni me tepër me partnerin tuaj sot dhe do i zgjidhni me qetësi edhe problemet me te vogla. Do i pranoni gabimet dhe do gjeni një mënyrë te veçante për te kërkuar falje. Beqaret nuk do jene shume ne humor, prandaj do preferojnë te qëndrojnë ashtu si janë. Sektori i financave do jete me i favorizuar. Do mund t’i kryeni te gjitha shpenzimet e nevojshme.

Ujori-Dita duket mjaft premtuese sot për ata qe janë ne një lidhje. Do gjeni mënyrën e duhur për te folur dhe diskutuar me partnerin. Harmonia do mbizotërojë gjithë kohës. Beqaret me shume gjase do kenë dashuri me shikim te pare sot. Ne planin financiar duhet te reflektoni shume here para se te hidhni çdo lloj hapi. Vetëm ne këtë mënyrë do shmangni problemet.

Peshqit-Kjo dite do jete mjaft e animuar për te dashuruarit edhe pse ndonjë debat i vogël nuk do mungoje. Do dini si ta kaloni gjithçka me lehtësi. Beqaret duhet te distancohen nga personat qe do i joshin ne mënyrë paksa harbute sepse do vuajnë për gjithë jetën. Ne planin financiar jo vetëm qe nuk do keni vështirësi, por situata do jete ne një gjendje me te mire sesa mendonit.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*