Presidenti Ilir Meta i kërkon LQZ vënien në dispozicion të listës emërore të deputetëve të Kuvendit të Shqipërisë.

Në kërkesën për informacion që  i është drejtuar KQZ-së kërkohet dhënia e informacionit brenda një kohe sa më të shkurtër dhe me përgjegjshmëri të plotë

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*