Shumë prej imazheve të televizionit tashmë pas mbylljes së sezonit po shijojnë pushimet verore.

Së fundmi moderatorja dhe aktorja Rudina Dembacaj ka publikuar një foto nga pushimet në Dhërmi.

Duke qenë se takat janë bërë një pjesë e përditshme e saj, Rudina ka preferuar që në darkën e mbrëmshme të veshë taka.

Kjo nuk ka rezultuar mirë në fakt për moderatoren, pasi pak minuta para se të bënte foton është rrëzuar nga takat.

‘Pak para fotos thyva qafen nga takat,per Zotin! #dhermi2019‘, shkruan moderatorja krahas fotos.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*