Gjykata e Kurbinit ka lënë në burg Shkëlqim Isufin, i cili akuzohet se ka përdhunuar vajzën e tij prej 3 vitesh.

Seanca me dyer te mbyllura u zhvillua sot dhe nuk kishte të pranishëm asnjë nga familjarët.

Rasti u bë publik në emisionin investigativ “Fiks Fare”, ndërsa ishte vetë vajza që e denoncoi rastin në emision me anë të një videoje.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*