Aktorja e famshme, Kate Beckinsale, ka qenë së fundmi për pushime në Meksikë, së bashku me një mikun e saj. Edhe pse 46 vjeçe, britanikja duket në super formë.a

Por shumë komentues në rrjetet sociale kanë qenë paksa kritik me të. Kjo për asrye se Kate ka postuar disa foto me rroba banje në profilin e saj në “Instagram”.

“Unë them se je duke kaluar nëpër ndonjë krizë të moshës ose dicka e tillë“, i thoshte një ndjekës, të cilit ajo i është përgjigjur: “Je një i pafytyrë që të ngre nervat“.

Por ndjekësi nuk e lë me aq dhe vazhdon: “Epo, unë të paktën jam i ri dhe i kam sytë jeshile”. Ndërsa një tjetër shkruan se Kate është e vjetër dhë “kërkon vëmendje“.

Këtij të fundit aktorja iu përgjigj duke  i thënë se mosha e ka bërë të ndihet më e fuqishme. Ajo shtoi se madje, fizikisht ndjen që ka lulëzuar pikërisht në këtë moshë dhe ndihet më mirë se sa kur ka qenë më e re.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*