Ministri Lleshaj në twitter:

Në Spitalin e Traumës takova 10 policët, por dhe dy qytetarë të plagosur nga dhuna e verbër e ditës së sotme.

Ajo që kërkohet nga gjithë shqiptarët sot është distancimi nga autorët e dhunës dhe izolimi i tyre.

Mirënjohje pa fund dhe krenari për Policinë Shqiptare që i jep këtij vendi sakrificë dhe dinjitet 🇦🇱👮‍♂🇦🇱

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*