Kryeministri Rama vetëm pak ditë më parë festoi ditëlindjen e tij të 55, por së fundmi në rrjet po qarkullon një foto e kryeministrit kur ai ishte vetëm 5 vjeç. Në foto mund të shihet qartë se kryeministri ruan edhe sot të njëjtat tipare.

Në ditëlindjen e tij Rama në shenjë falenderimi për urimet e shumta që i kishin ardhur, shpërndau edhe një foto ku shkruante se vitet nuk kanë rëndësi.

Faleminderit pafund dhe ndjesë për pamundësinë që t’u përgjigjem një për një, urimeve tuaja të pafundme për 55 vitet e mia. ‘Tekefundit s’kanë rëndësi vitet e jetës tënde. Ka rëndësi jeta në vitet e tua’, thoshte Presidenti Lincoln”, shkruante Rama krahas postimit.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*