Mauro Icardi nganjëherë përfundon në mes të thashethemeve dhe lajmeve që sigurisht nuk janë të lidhura me topin, thashethemet që përfundojnë duke prekur botën e argëtimit dhe një serë personazhesh që kanë pak të bëjnë me futjen në botën e futbollit.

  • Tani bomba e skandalit pritet bëjë zhurmë edhe më shumë se zakonisht dhe për ta bërë atë të shpërthejë është Guendalina Rodriguez e cila, përmes Twitter, pretendon të ketë pasur një marrëdhënie seksuale me sulmuesin argjentinas të Interit.Fjala e qartë e atyre trans trans:
  • “Kjo është dhoma e një nate hoteli ku unë dhe #MauroIcardi kaluam një  mbrëmje intime së shpejti do  tju  tregoj  të vërtetën me disa foto Më vjen keq që ka gruan dhe fëmijët “. Por kjo nuk është e mjaftueshme shkruan  Rodriguez ne Twitter ” Kam pasur marrëdhënie seksuale me Mauro Icardin, unë nuk do të jem  as  para dhe as trans i fundit”.
  				

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*