Dalin pamjet, Messi “mbush duart” te gruaja e tij në disko në Ibiza (VIDEO)

Dalin pamjet, Messi “mbush duart” te gruaja e tij në disko në Ibiza (VIDEO)

Lionel Messi, bomber brenda dhe jashtë fushe. Jo më kot, babai i tre fëmijëve me[Read More…]

Arrestohen 2 vëllezërit me rrezikshmëri të lartë, po festonin daljen e shokut nga burgu

Arrestohen 2 vëllezërit me rrezikshmëri të lartë, po festonin daljen e shokut nga burgu

Finalizohet me sukses operacioni policor  i koduar “Tartaj” Kapen dhe arrestohen 2 persona (vëllezër), me[Read More…]

Vlore, automjeti perplas kembesorin Video

Nje aksident eshte shenuar ne rrugen trasballkanike ku nje automjet ka perplasur nje kembesor. I[Read More…]

Gjate protestes se opozites, shihni sulmin e nje protestuesi ndaj efektivit te policise…

Gjate protestes se opozites, shihni sulmin e nje protestuesi ndaj efektivit te policise…

Salianji nga Korca: Te shpallet gjendja e jashtezakonshme

Përfaqësuesi i Partisë Demokratike Ervin Salianji konstatoi ne Korce gjendjen e rëndë dhe braktisjen nga[Read More…]