Horoskopi

Horoskopi ditore 25/11/2023

Horoskopi ditore 25/11/2023

Horoskopi i datës 25 nentor 2023 Dashi Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill[Read More…]

Nëntori muaj i veçantë/ Ndryshime të papritura, çështje financiare që duhen zgjidhur. Si ndikohen shenjat e zodiakut dhe cilat janë më të favorizuarat. Horoskopi mujor nga Jorgo Pulla

Nëntori muaj i veçantë/ Ndryshime të papritura, çështje financiare që duhen zgjidhur. Si ndikohen shenjat e zodiakut dhe cilat janë më të favorizuarat. Horoskopi mujor nga Jorgo Pulla

Mbyllja përfundimtare e qarqeve problematike në masën më të madhe ndonjëherë! Shenja që duhet të[Read More…]

Puna, dashuria dhe financat/ Horoskopi javor, 18-24 Janar 2021

Puna, dashuria dhe financat/ Horoskopi javor, 18-24 Janar 2021

Dashi Puna Do të gjeni mundësi, edhe nëse nuk doni të përfitoni menjëherë, por do[Read More…]

Horoskopi për ditën e sotme, 12 tetor 2020

Horoskopi për ditën e sotme, 12 tetor 2020

Dashi Tregohuni të duruar, pasi përpjekjet tuaja të vazhdueshme do të garantojnë sukses. Fillimi i[Read More…]

Horoskopi për ditën e sotme, 24 shtator 2020

Horoskopi për ditën e sotme, 24 shtator 2020

Dashi Ka shumë rrugë që mund të ndiqni, por mos e humbisni kohën duke u[Read More…]

Horoskopi 11 gusht, beqarët nuk do i shpëtojnë dashurisë me shikim të parë

Horoskopi 11 gusht, beqarët nuk do i shpëtojnë dashurisë me shikim të parë

Dashi Për të dashuruarit priten kontradikta të mëdha. Gjendja e financave do të vijë duke[Read More…]

Horoskopi për ditën e sotme, 5 gusht 2020

Horoskopi për ditën e sotme, 5 gusht 2020

Dashi Një person i huaj mund të ketë një ndikim shumë pozitiv në jetën tuaj[Read More…]

Horoskopi 1 Korrik 2020, parashikimi i yjeve për ju sot

Horoskopi 1 Korrik 2020, parashikimi i yjeve për ju sot

Dashi Ky muaj do të nisë në mënyrë mjaft interesante, veçanërisht sa i takon projekteve[Read More…]

Si do të ndikojë planeti Mars në shenjat e horoskopit? Parashikimi nga astrologe Meri Shehu

Si do të ndikojë planeti Mars në shenjat e horoskopit? Parashikimi nga astrologe Meri Shehu

Astrologia e njohur Meri Shehu ka paralajmëruar se po mbaron ciklin e tij muaji i[Read More…]

Si do të jëte fati juaj për këtë javë?

Si do të jëte fati juaj për këtë javë?

Dashi Dashë të dashur, këtë javë do nevojitet të fokusoheni në komunikim, në mënyrë që[Read More…]