Metropol

(Zh)veshja që tërboi rrjetin, reagon këngëtarja: Jam e shokuar me komentet e tmerrshme me mllef e vrer, fustani im s’është transparent. S’e di si ju zë gjumi o mendje të sëmura

(Zh)veshja që tërboi rrjetin, reagon këngëtarja: Jam e shokuar me komentet e tmerrshme me mllef e vrer, fustani im s’është transparent. S’e di si ju zë gjumi o mendje të sëmura

Këngëtarja Xhesika Polo ka reaguar pas publikimit në rrjet të disa fotove ku këngëtares i[Read More…]

FOTOT/ Makina “Ferrari” e Luana Vjollcës sulmohet në mesnatë, ana e errët e jetës plot rreziqe të moderatores

FOTOT/ Makina “Ferrari” e Luana Vjollcës sulmohet në mesnatë, ana e errët e jetës plot rreziqe të moderatores

Telashet s’kanë të sosur për Luana Vjollcën. Pas shkëlqimit të famës dhe suksesit të ekranit,[Read More…]

Rita Ora poston fotot që tregojnë se sa shumë ka ndryshuar në 8 vite: Nuk ia kisha idenë…

Rita Ora poston fotot që tregojnë se sa shumë ka ndryshuar në 8 vite: Nuk ia kisha idenë…

Koha kalon shumë shpejt dhe një ndër elementët që e tregon këtë janë edhe standardet[Read More…]

Shqiptarja Eleni Foureira pritet të përfaqësojë Qipron në Eurovision për herë të dytë

Shqiptarja Eleni Foureira pritet të përfaqësojë Qipron në Eurovision për herë të dytë

Të premten në mëngjes, shfaqja “Stin Folia ton Koukou” bëri një zbulim të papritur në[Read More…]

Naomi Campbell paditet nga ish i dashuri, miliarder rus. Ja si e zhvati supermodelja (FOTO)

Naomi Campbell paditet nga ish i dashuri, miliarder rus. Ja si e zhvati supermodelja (FOTO)

Naomi Campbell do të shkojë në gjykatë për shkak të ish të dashurit të saj,[Read More…]

FOTO/ Me të brendshme në shtrat, si e pret Georgina Ronaldon pas fitimit të titullit

FOTO/ Me të brendshme në shtrat, si e pret Georgina Ronaldon pas fitimit të titullit

Cristiano Ronaldo nuk u ndal as këtë vit, një tjetër trofe iu shtua muzeut të[Read More…]

(FOTO) Trejsi Sejdini ‘ndez” Instagramin, pozon me bikini dhe nxjerr në pah linjat trupore.

(FOTO) Trejsi Sejdini ‘ndez” Instagramin, pozon me bikini dhe nxjerr në pah linjat trupore.

  Modelja Trejsi Sejdini është gjithmonë në qendër të vëmendjes pasi bukuroshja poston shpesh foto[Read More…]

Ja sa kushton një orë pune në Zvicër

Ja sa kushton një orë pune në Zvicër

Dega e financave dhe e sigurimeve është në krye të shkallës së kostos së punës,[Read More…]

Në rrugët e Amerikës me bikini, modelja shqiptare “çmend” kalimtarët teksa… (FOTO)

Në rrugët e Amerikës me bikini, modelja shqiptare “çmend” kalimtarët teksa… (FOTO)

  Modelja e njohur, Trejsi Sejdini, di gjithmonë se si të tërheqë gjithë vëmendjen nga[Read More…]

Nga Donald Trump tek Ivanka dhe Noami Campbell, del lista e të famshmëve të rrjetit të pedofilit Epstein

Nga Donald Trump tek Ivanka dhe Noami Campbell, del lista e të famshmëve të rrjetit të pedofilit Epstein

Anonymous ka postuar një video aty ku ka zbuluar marrëdhëniet e personaliteteve të njohura me[Read More…]