Metropol

Ilari Blazi gjithmonë jep spektakël në daljet e saj televizive, duke qenë një nga personazhet më të njohura tashmë në Itali. Por pakkush priste që gruaja e Françesko Totit të puthej para kamerave me prezantuesen Mishel Hunziker.

Ilari Blazi gjithmonë jep spektakël në daljet e saj televizive, duke qenë një nga personazhet më të njohura tashmë në Itali. Por pakkush priste që gruaja e Françesko Totit të puthej para kamerave me prezantuesen Mishel Hunziker.

Blazi ishte e ftuar në emisionin “Michelle Impossible” dhe aty dhuroi shfaqje me një vallëzim[Read More…]

Kanë mbetur dhe katër ditë nga finalja e BBV, Beniada bën deklaratën e fortë për Fifin

Kanë mbetur dhe katër ditë nga finalja e BBV, Beniada bën deklaratën e fortë për Fifin

Tashmë në shtëpinë e “Big Brother VIP Albania” kanë mbetur vetëm 4 banorë, Einxhel, Ilir,[Read More…]

‘Lam nam fare’! Iliri zbulon vendin e fshehtë ku ka vendosur pirsing

‘Lam nam fare’! Iliri zbulon vendin e fshehtë ku ka vendosur pirsing

  Banorëve u ishte kërkuar që të tregojnë një sekret që të tjerët nuk e[Read More…]

“Po dal unë i keqi”, Donaldi shprehet i frustruar: Nuk isha unë jashtë 8 muaj, më ka ardhur ndonjë gjë?

“Po dal unë i keqi”, Donaldi shprehet i frustruar: Nuk isha unë jashtë 8 muaj, më ka ardhur ndonjë gjë?

Donaldi ka qenë shumë i shqetësuar në lidhje me gjithë situatën që ndodhi gjatë spektaklit[Read More…]

Elettra Lamborghini në versionin Babagjyshi i Krishtlindjes, shihni dhuratën hot që i bën ndjekësve

Elettra Lamborghini në versionin Babagjyshi i Krishtlindjes, shihni dhuratën hot që i bën ndjekësve

“Dhurata ime për ty, dhurata ime është…’, këndon Elettra Lamborghini në një video të publikuar[Read More…]

Kush është e eleminuara e radhës nga shtëpia e “Big Brother VIP”?

Kush është e eleminuara e radhës nga shtëpia e “Big Brother VIP”?

TIRANE E eleminuara e natës së djeshme nga “Big Brother VIP”, është këngëtarja Semi Jaupaj.[Read More…]

Fifi del nga shtëpia e Big Brother: Po ua bëj rrugëtimin më të lehtë!

Fifi del nga shtëpia e Big Brother: Po ua bëj rrugëtimin më të lehtë!

Nga Agron Brataj Pas ngjarjes së ndodhur gjatë spektaklit të së martës për Fifin është[Read More…]

Tradhtia është sërish shkaku? Khloe Kardashian dhe Tristan Thompson i japin fund lidhjes

Tradhtia është sërish shkaku? Khloe Kardashian dhe Tristan Thompson i japin fund lidhjes

Khloe Kardashian dhe Tristan Thompson janë ndarë sërish dhe këtë e kanë konfirmuar miqtë e[Read More…]

Ish-pornostarja akuzohet për anti-semitizëm pasi pi ‘verë naziste’ dhe bën komente anti-Izrael (fotot)

Ish-pornostarja akuzohet për anti-semitizëm pasi pi ‘verë naziste’ dhe bën komente anti-Izrael (fotot)

Mia Khalifa, ish-aktore e filmave për të rritur, tashmë e kryer në kritike të industrisë[Read More…]

“Sylesha” plas sherri mes Flori Mumajesit dhe Kozeta Kurtit: Eskorta në Dubai që merren me muzikë

“Sylesha” plas sherri mes Flori Mumajesit dhe Kozeta Kurtit: Eskorta në Dubai që merren me muzikë

Menduat se gjithçka mbaroi sapo fituesi u shpall? Epo, jo e keni gabim pasi gjithçka[Read More…]