Sport

Lojtarët e Liverpulit e djegin në lokal, Van Dajk më “i tërbuari”!

Lojtarët e Liverpulit e djegin në lokal, Van Dajk më “i tërbuari”!

  Liverpuli ka siguruar matematikisht titullin kampion shtatë javë përparra fundit të kampionatit dhe i[Read More…]

ZYRTARE/ UEFA vendos për Kupat e Europës: Champions në Lisbonë, E.League në Gjermani

ZYRTARE/ UEFA vendos për Kupat e Europës: Champions në Lisbonë, E.League në Gjermani

Tani është zyrtare. Komiteti Ekzekutiv i UEFA ka miratuar planin për finalizimin e edicionit të[Read More…]

Short për të shkuar në stadium, në Premier League po diskutohet një ide e çmendur

Short për të shkuar në stadium, në Premier League po diskutohet një ide e çmendur

Në një kohë kur Premier League mbetet në pritje për të mësuar datën zyrtare se[Read More…]

Pushimet kanë përfunduar, Allegri ka zgjedhur Parisin për t;u kthyer në pankinë

Pushimet kanë përfunduar, Allegri ka zgjedhur Parisin për t;u kthyer në pankinë

Pushimet kanë përfunduar dhe Massimiliano Allegri përgatit rikthimin e tij në pankinë një vit pas[Read More…]

PSG, Al-Klelaifi tremb Juven, Ronaldo? E admiroj

PSG, Al-Klelaifi tremb Juven, Ronaldo? E admiroj

Al-Khelaifi, presidenti i PSG, nuk fshihet dhe nuk përdor as lojëra kur pyet për C.Ronaldo,[Read More…]

Rrëfimet e Bendtner: “Kam humbur rreth 6 milion euro duke luajtur poker”

Rrëfimet e Bendtner: “Kam humbur rreth 6 milion euro duke luajtur poker”

Nga Agron Brataj Jeta e Nicklas Bendtner jashtë fushës vazhdon të diskutohet, madje edhe tani[Read More…]

Qeveria i dha fund sezonit, klubet franceze mendojnë “emigrimin” në Katar

Qeveria i dha fund sezonit, klubet franceze mendojnë “emigrimin” në Katar

“Fundi i ndeshjes”. Është ky titulli kryesor I numrit të së premtes në prestigjozen franceze[Read More…]

ZYRTARE/ Ferrari zgjedh zëvendësuesin e Vettel, në skuderinë italiane vjen Carlos Sainz

ZYRTARE/ Ferrari zgjedh zëvendësuesin e Vettel, në skuderinë italiane vjen Carlos Sainz

Tani është zyrtare. Ferrari ka konfirmuar pilotin që do të marrë vendin e Sebastian Vettel,[Read More…]

“Zonja e Vjetër” nuk dorëzohet, Juventus ofron 3 lojtarë për Pogba

“Zonja e Vjetër” nuk dorëzohet, Juventus ofron 3 lojtarë për Pogba

Pavarësisht krizës së madhe financiare që ka sjell Covid-19, Paul Pogba mbetet emri më i[Read More…]

Në Spanjë janë të sigurt: “Pjanic e Lautaro Martinez rrugës për në Barcelonë”

Në Spanjë janë të sigurt: “Pjanic e Lautaro Martinez rrugës për në Barcelonë”

“Pjanic e Lautaro Martinez, rrugës për në Barcelonë”, ky është titulli kryesor i të përditshmes[Read More…]