Showbizz

Tradhtia është sërish shkaku? Khloe Kardashian dhe Tristan Thompson i japin fund lidhjes

Tradhtia është sërish shkaku? Khloe Kardashian dhe Tristan Thompson i japin fund lidhjes

Khloe Kardashian dhe Tristan Thompson janë ndarë sërish dhe këtë e kanë konfirmuar miqtë e[Read More…]

Ish-pornostarja akuzohet për anti-semitizëm pasi pi ‘verë naziste’ dhe bën komente anti-Izrael (fotot)

Ish-pornostarja akuzohet për anti-semitizëm pasi pi ‘verë naziste’ dhe bën komente anti-Izrael (fotot)

Mia Khalifa, ish-aktore e filmave për të rritur, tashmë e kryer në kritike të industrisë[Read More…]

“Sylesha” plas sherri mes Flori Mumajesit dhe Kozeta Kurtit: Eskorta në Dubai që merren me muzikë

“Sylesha” plas sherri mes Flori Mumajesit dhe Kozeta Kurtit: Eskorta në Dubai që merren me muzikë

Menduat se gjithçka mbaroi sapo fituesi u shpall? Epo, jo e keni gabim pasi gjithçka[Read More…]

(Zh)veshja që tërboi rrjetin, reagon këngëtarja: Jam e shokuar me komentet e tmerrshme me mllef e vrer, fustani im s’është transparent. S’e di si ju zë gjumi o mendje të sëmura

(Zh)veshja që tërboi rrjetin, reagon këngëtarja: Jam e shokuar me komentet e tmerrshme me mllef e vrer, fustani im s’është transparent. S’e di si ju zë gjumi o mendje të sëmura

Këngëtarja Xhesika Polo ka reaguar pas publikimit në rrjet të disa fotove ku këngëtares i[Read More…]

FOTOT/ Makina “Ferrari” e Luana Vjollcës sulmohet në mesnatë, ana e errët e jetës plot rreziqe të moderatores

FOTOT/ Makina “Ferrari” e Luana Vjollcës sulmohet në mesnatë, ana e errët e jetës plot rreziqe të moderatores

Telashet s’kanë të sosur për Luana Vjollcën. Pas shkëlqimit të famës dhe suksesit të ekranit,[Read More…]

Rita Ora poston fotot që tregojnë se sa shumë ka ndryshuar në 8 vite: Nuk ia kisha idenë…

Rita Ora poston fotot që tregojnë se sa shumë ka ndryshuar në 8 vite: Nuk ia kisha idenë…

Koha kalon shumë shpejt dhe një ndër elementët që e tregon këtë janë edhe standardet[Read More…]

Shqiptarja Eleni Foureira pritet të përfaqësojë Qipron në Eurovision për herë të dytë

Shqiptarja Eleni Foureira pritet të përfaqësojë Qipron në Eurovision për herë të dytë

Të premten në mëngjes, shfaqja “Stin Folia ton Koukou” bëri një zbulim të papritur në[Read More…]

Naomi Campbell paditet nga ish i dashuri, miliarder rus. Ja si e zhvati supermodelja (FOTO)

Naomi Campbell paditet nga ish i dashuri, miliarder rus. Ja si e zhvati supermodelja (FOTO)

Naomi Campbell do të shkojë në gjykatë për shkak të ish të dashurit të saj,[Read More…]

FOTO/ Me të brendshme në shtrat, si e pret Georgina Ronaldon pas fitimit të titullit

FOTO/ Me të brendshme në shtrat, si e pret Georgina Ronaldon pas fitimit të titullit

Cristiano Ronaldo nuk u ndal as këtë vit, një tjetër trofe iu shtua muzeut të[Read More…]

(FOTO) Trejsi Sejdini ‘ndez” Instagramin, pozon me bikini dhe nxjerr në pah linjat trupore.

(FOTO) Trejsi Sejdini ‘ndez” Instagramin, pozon me bikini dhe nxjerr në pah linjat trupore.

  Modelja Trejsi Sejdini është gjithmonë në qendër të vëmendjes pasi bukuroshja poston shpesh foto[Read More…]