Showbizz

“Ti që shan Kiarën, do të ta pres kokën”, kërcënime dhe gjuhë urrejtje, kush janë banorët e BBV që janë shantazhuar: S’do të gjenden as kockat

“Ti që shan Kiarën, do të ta pres kokën”, kërcënime dhe gjuhë urrejtje, kush janë banorët e BBV që janë shantazhuar: S’do të gjenden as kockat

Më shumë se për gjithçka, “Big Brother” i fundit do të mbahet mend për tifozeritë[Read More…]

Kejvina rrëfehet për herë të parë pas daljes nga shtëpia: Kiara, njeriu më i shtirur në Big Brother VIP

Kejvina rrëfehet për herë të parë pas daljes nga shtëpia: Kiara, njeriu më i shtirur në Big Brother VIP

Ish banorja e Big Brother VIP, Kejvina Kthella në një intervistë ekskluzive në Fun Club[Read More…]

“Nuk jam i lumtur shpirtërisht”/ Luizi bisedon me Kiarën

“Nuk jam i lumtur shpirtërisht”/ Luizi bisedon me Kiarën

Debatet e fundit mes Luizit dhe Kiarës, kanë bërë që ata të distancohen nga njëri-tjetri,[Read More…]

“E mbyllim këtë histori”/ Luizi-Kiarës: Nuk dua të jap llogari!

“E mbyllim këtë histori”/ Luizi-Kiarës: Nuk dua të jap llogari!

Luizi i tha Kiarës se ai nuk mund të ngrihet e të bëjë si “lolo”[Read More…]

Java e modës në Paris/ Chanel prezanton koleksionin e ri pranverë/verë

Java e modës në Paris/ Chanel prezanton koleksionin e ri pranverë/verë

Shtëpia franceze e modas ka propozuar modelet e reja ta koleksionit pranvera/vera në Javën e[Read More…]

Zbulohen detaje të reja! Luizi e ka përdorur sëmundjen për para edhe më parë.

Zbulohen detaje të reja! Luizi e ka përdorur sëmundjen për para edhe më parë.

“Fan Club” këtë të diel në Top Channel me moderatore Megi Pojanin ishte me plot[Read More…]

Olta: Nuk dal se jam Prima Dona/ Ronaldo: Uroj që njerëzit të kuptojnë falsitetin tënd!

Olta: Nuk dal se jam Prima Dona/ Ronaldo: Uroj që njerëzit të kuptojnë falsitetin tënd!

Olta: Nuk dal se jam Prima Dona/ Ronaldo: Uroj që njerëzit të kuptojnë falsitetin tënd![Read More…]

“Unë mendoj se Kiara po bën lojë me ty”/Kristi flet me Luizin.

“Unë mendoj se Kiara po bën lojë me ty”/Kristi flet me Luizin.

Kristi mendon se Kiara po bën lojë me Luizin. Sipas tij, marrëdhënia mes tyre është[Read More…]

Luizi flet për ndarjen nga jeta të babait të tij/ “Iku pa vuajtje”.

Luizi flet për ndarjen nga jeta të babait të tij/ “Iku pa vuajtje”.

Luizi ka ndarë me banorët një histori shumë personale. Bëhet fjalë për ndarjen nga jeta[Read More…]

“Zë unik”, Ermonela Jaho shpallet Artistja botërore e Vitit nga ICMA

“Zë unik”, Ermonela Jaho shpallet Artistja botërore e Vitit nga ICMA

Sopranoja shqiptare me famë ndërkombëtare, Ermonela Jaho është vlerësuar me çmimin ‘Artistja e Vitit 2023’[Read More…]