Kuriozitete

“Ti që shan Kiarën, do të ta pres kokën”, kërcënime dhe gjuhë urrejtje, kush janë banorët e BBV që janë shantazhuar: S’do të gjenden as kockat

“Ti që shan Kiarën, do të ta pres kokën”, kërcënime dhe gjuhë urrejtje, kush janë banorët e BBV që janë shantazhuar: S’do të gjenden as kockat

Më shumë se për gjithçka, “Big Brother” i fundit do të mbahet mend për tifozeritë[Read More…]

“Çmendet” Real Madrid, ofron shifrën rekord 224 milionë euro për sulmuesin

“Çmendet” Real Madrid, ofron shifrën rekord 224 milionë euro për sulmuesin

Pasi duket se kanë siguruar transferimin e mesfushorit britanik Jude Bellingham nga Borussia Dortmund, Real[Read More…]

Kategoria e Parë në basketboll për femra ka mbyllur sezonin play-off, duke mësuar edhe skuadrën fituese në elitën e koshit shqiptar.

Kategoria e Parë në basketboll për femra ka mbyllur sezonin play-off, duke mësuar edhe skuadrën fituese në elitën e koshit shqiptar.

Kategoria e Parë në basketboll për femra ka mbyllur sezonin play-off, duke mësuar edhe skuadrën[Read More…]

Në Vlorë u organizua një takim i madh me gra dhe vajza në kuadër të zgjedhjeve vendore, në mbështetje të kandidatit socialist për Kryebashkiak, Z.Ermal Dredha.

Në Vlorë u organizua një takim i madh me gra dhe vajza në kuadër të zgjedhjeve vendore, në mbështetje të kandidatit socialist për Kryebashkiak, Z.Ermal Dredha.

Në Vlorë u organizua një takim i madh me gra dhe vajza në kuadër të[Read More…]

Gratë në politikë, Nora Malaj: Besimi ndaj tyre ende nuk është bindës.

Gratë në politikë, Nora Malaj: Besimi ndaj tyre ende nuk është bindës.

Nora Malaj, sociologe e njohur por edhe eksperte në problemet sociale. Malaj u ndal të[Read More…]

Kejvina rrëfehet për herë të parë pas daljes nga shtëpia: Kiara, njeriu më i shtirur në Big Brother VIP

Kejvina rrëfehet për herë të parë pas daljes nga shtëpia: Kiara, njeriu më i shtirur në Big Brother VIP

Ish banorja e Big Brother VIP, Kejvina Kthella në një intervistë ekskluzive në Fun Club[Read More…]

Java e Oscars! Për herë të parë në 60 vite ndryshohet detaji ikonik në ceremoni

Java e Oscars! Për herë të parë në 60 vite ndryshohet detaji ikonik në ceremoni

Prej 60 vitesh, ceremonia e Oscars ka pasur një tipar mjaft dallues, tapetin e saj[Read More…]

Kapet breshka “fluturuese”, peshkatarët në Vlorë do ta kthejnë sërish në det

Kapet breshka “fluturuese”, peshkatarët në Vlorë do ta kthejnë sërish në det

Një breshkë e llojit “Breshka Fluturuese” siç e quajnë peshkatarët ose breshka jeshile, për shkak[Read More…]

“Nuk jam i lumtur shpirtërisht”/ Luizi bisedon me Kiarën

“Nuk jam i lumtur shpirtërisht”/ Luizi bisedon me Kiarën

Debatet e fundit mes Luizit dhe Kiarës, kanë bërë që ata të distancohen nga njëri-tjetri,[Read More…]

“E mbyllim këtë histori”/ Luizi-Kiarës: Nuk dua të jap llogari!

“E mbyllim këtë histori”/ Luizi-Kiarës: Nuk dua të jap llogari!

Luizi i tha Kiarës se ai nuk mund të ngrihet e të bëjë si “lolo”[Read More…]