Foto Galeri

Qytetarët me ‘zemër në dorë’, ç’ndodhi para mesnatës në rrugët e Tiranës

Qytetarët me ‘zemër në dorë’, ç’ndodhi para mesnatës në rrugët e Tiranës

Pas një lajmi të rremë të shpërndarë në disa media online se në mesnatë një[Read More…]

A do të guxonit t’i vishni?!

A do të guxonit t’i vishni?!

Nëse ju janë mërzitur provokimet apo vështrimet e djemve në pishina apo plazh për shkak[Read More…]

Fotogaleri/ E pabesueshme ç’ndodh në avion

Fotogaleri/ E pabesueshme ç’ndodh në avion

Udhëtimet me avion jo gjithmonë janë komode, e aq më pak nëse ato zgjasin për[Read More…]

Historia e Zannone, ishulli italian i orgjive (foto)

Historia e Zannone, ishulli italian i orgjive (foto)

Me ujëra të gjelbërta smeraldi, qiell blu dhe një peizazh të thyer të zbrazët, Zannone[Read More…]

Surprizë e veçantë për Marina Vjollcën, emocionohet moderatorja

Surprizë e veçantë për Marina Vjollcën, emocionohet moderatorja

Paraqitja e jashtme e moderatores së njohur Marina Vjollca nuk të zhgënjen kurrë.Ajo gjithmonë shfaqet[Read More…]