Lajme te tjera

Amerika bëhet gati për… ujë me orar

Amerika bëhet gati për… ujë me orar

Rënia në minimumin historik e nivelit të liqeneve artificiale që furnizojnë miliona amerikanë mund t’i[Read More…]

World health coronavirus outbreak and international public infectious disease and global deadly virus health risk and flu spread or coronaviruses influenza as a pandemic medical conceptin with 3D illustration elements.

Britania teston imunitetin, të shëruarit dhe rreziku nga riinfektimi me koronavirus

Studiuesit në Universitetin e Oksfordit kanë miratuar një provë të re për të testuar përgjigjen[Read More…]

FOTO/ Qëlloi me thikë 5 persona, ky është autori i sulmit në xhaminë tek “Rruga e Kavajës”

FOTO/ Qëlloi me thikë 5 persona, ky është autori i sulmit në xhaminë tek “Rruga e Kavajës”

Ky është autori i sulmit në xhaminë tek “Rruga e Kavajës”. 34-vjeçari Rudolf Nikolli hyri[Read More…]

Mbërrijnë 208 mijë dozat të vaksinës kineze, mbyllet kontrata me Sinovac. Manastirliu: Në mbrëmje vijnë të Pfizer. Ahmetaj: Stinë turizmi të hapur

Mbërrijnë 208 mijë dozat të vaksinës kineze, mbyllet kontrata me Sinovac. Manastirliu: Në mbrëmje vijnë të Pfizer. Ahmetaj: Stinë turizmi të hapur

Kanë mbërritur në aeroportin “Nënë Tereza” pjesa e fundit e vaksinave të siguruara nga kontrata[Read More…]

Takim mbresëlënës e shpresëplotë organizuar në Sarandë nga vëllezërit Myrtaj për të pritur drejtuesin politik të Qarkut të Vlorës Bujar Leskaj bashkë me kandidatët për deputetë Ina Zhupa, Gëzim Ademaj e Jolio Dine.

Takim mbresëlënës e shpresëplotë organizuar në Sarandë nga vëllezërit Myrtaj për të pritur drejtuesin politik të Qarkut të Vlorës Bujar Leskaj bashkë me kandidatët për deputetë Ina Zhupa, Gëzim Ademaj e Jolio Dine.

Takim mbresëlënës e shpresëplotë organizuar në Sarandë nga vëllezërit Myrtaj për të pritur drejtuesin politik[Read More…]

Partia Demokratike Vlorë denoncon në Prokurori drejtorin e Sh.A Ujësjellës Kanalizime Vlorë Shkëlqim Leskaj.

Partia Demokratike Vlorë denoncon në Prokurori drejtorin e Sh.A Ujësjellës Kanalizime Vlorë Shkëlqim Leskaj.

Partia Demokratike Vlorë denoncon në Prokurori drejtorin e Sh.A Ujësjellës Kanalizime Vlorë Shkëlqim Leskaj. Deklarata:[Read More…]

Gjiknuri takim me banorët në Himarë dhe Qeparo/ Mos çoni asnjë votë dëm tek PD-LSI, nuk i lidh asgjë me zonën

Gjiknuri takim me banorët në Himarë dhe Qeparo/ Mos çoni asnjë votë dëm tek PD-LSI, nuk i lidh asgjë me zonën

Gjiknuri takim me banorët në Himarë dhe Qeparo Himarë, Gjiknuri: Mos çoni asnjë votë dëm[Read More…]

Damian Gjiknuri takim me banorët e Dhërmiut dhe Vunoit/ Investimet në zonë i rritën vlerën pronave dhe nxitën turizmin. Përfunduam rregjistrimin e pronave në disa fshatra, procesi vijon

Damian Gjiknuri takim me banorët e Dhërmiut dhe Vunoit/ Investimet në zonë i rritën vlerën pronave dhe nxitën turizmin. Përfunduam rregjistrimin e pronave në disa fshatra, procesi vijon

Në cilësinë e drejtuesit politik të Partisë Socialiste për Qarkun e Vlorës por edhe në[Read More…]

Damian Gjiknuri takim me banorët e fshatit Oshtimë/Rehabilitim aksit të vjetër Levan-Vlorë/ Gjiknuri do të jetë një zë i fuqishëm për investime në fshatin oshtimë

Damian Gjiknuri takim me banorët e fshatit Oshtimë/Rehabilitim aksit të vjetër Levan-Vlorë/ Gjiknuri do të jetë një zë i fuqishëm për investime në fshatin oshtimë

Drejtuesi politik i Partisë Socialiste për Qarkun e Vlorës Damian Gjiknuri zhvilloi takim me banorët[Read More…]

Bujar Leskaj, shoqëruar nga kandidatët për deputet Nada Mecorapaj, Arbi Agalliu dhe Nada Daullja zhvilluan një takim me ish të përndjekur politikë të Vlorës.

Bujar Leskaj, shoqëruar nga kandidatët për deputet Nada Mecorapaj, Arbi Agalliu dhe Nada Daullja zhvilluan një takim me ish të përndjekur politikë të Vlorës.

Viktimat e komunizmit të kujtohen dhe krimet të mos harrohen! Bujar Leskaj, shoqëruar nga kandidatët[Read More…]