Avokatët e 5 të arrestuarve për korrupsionin në Gjykatën e Apelit të Korçë e kanë cilësuar vendimin për të lënë në arrest shtëpie gjyqtaren Mimoza Margjeka bashkë me avokatin Skëndert Demiraj, dhe në burg Arben Carën me dy të tjerët si një vendim të marrë jashtë dyerve të Gjykatës.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*