Gazment Bardhi shkruan ne twitter, duke ju pergjigjur akuzave te Ministrit te Brendshem Lleshaj . Duke e cilesuar kete te fundit, recidivist. Ja postimi i plote neTwitter :

Recidivisti S.Lleshaj ka paturpesine qe te mbuloje gazin helmues dhe dhunen mbi protestuesit me rrenen e radhes per demtim te punonjesve te Policise. Asnje punonjes policie nuk eshte dhunuar nga protestuesit. Protesta ka qene live gjate gjithe kohes ne te gjitha mediat!

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*