Bebe Rexha ka dhuruar një spektakël të paparë në Chicago! Këngëtarja shqiptare dhuroi një performancë të adhurueshme dhe pranë saj ishin dy artistë të njohur, Andrew Watt dhe The Chansmokers.

Me siguri që emri i parë ju kujton diçka apo jo? Andrew Watt është në fakt ish-i dashuri i mikes së saj të ngushtë, Rita Orës. Para se Rita të lidhej me Andrew Garfield, ajo shijoi një romancë gati njëvjeçare me muzikantin.

“Nata e mbrëmshme ishte epike!!! Faleminderit shumë Chicago”, janë fjalët e Bebes, duke etiketuar Andrew Watt dhe The Chansmokers.

Me siguri që Rita do të ndihej ziliqare kur të shihte pamjet e mëposhtme edhe pse marrëdhënia e saj me Andrew ka mbeur vetëm nën terma shoqërorë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*