Lionel Messi, bomber brenda dhe jashtë fushe. Jo më kot, babai i tre fëmijëve me Antonella Rocuzzon.

Teksa ndodhet me pushime në Ibiza, në diskotekë, ylli i Barcelonas, fituesi i pesë Topave të Artë, u kap teksa bisedonte me të shoqen dhe një tjetër vajzë, por duke mbushur duart, pra duke i prekur vithet Antonellas, teksa ajo është mbështetur.

Kjo video ka bërë xhiron e mediave në të gjithë botën.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*