Në momentet kur toka fillon të dridhet papritmas gjëja e parë që të thotë instinkti të bësh është që të dalësh me vrap nga ambientet e mbyllura.

Këtë kanë bërë shumë qytetarë ditën e sotme, por njëri prej tyre (dhe ndoshta jo i vetmi) ka dalë siç ishte me robdishan.

Videoja e personit me robdishan bëri xhiron e rrjetit, por sipas asaj që thotë një qytetar për JOQ Albania bëhet fjalë për një personazh publik.

Sipas tij, burri me robdishan është në fakt biznesmeni Armand Peza. Qytetari thotë më tej se është i sigurt që bëhet fjalë për Pezën pasi punon në atë zonë dhe e kanë parë edhe të tjerë.

Mesazhi i plotë i qytetarit:

Ky burri është Armand Peza. Isha aty..Doli dhe e panë edhe të tjerë.”
Mesa duket tërmeti e paska kapur në moment të ‘sikletshëm’ Armandin (nëse është vërtet ai).

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*