Ndodh shpesh që ti shikojmë ligjvënësit që dalin në ambientet e jashtme të parlamentit dhe konsumonjnë cigare, e në rastin e Bashkim Finos e kemi vënë re pëlqimin që ka për purot.

Porn ë foton e mëposhtme bën përshtypje vendi ku kanë preferuar ta ndezin pasi janë vendosur pas një peme dhe nga mimikat e tyre kuptohet se diçka po ‘fshehin’ ose po I fshihen dikujt.

Me siguri Fino, si përdorues I njohur I puros ndan edhe me kolegët e tjerë ndonjë por në këtë rast aim und të ketë pasur vetëm një dhe që të mos vihet në siklet, ka preferuar që më mirë të fshihej pas pemës me ministrin.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*