Dorina Mema njihet për linjat e saj perfekte trupore. Ajo publikon herë pas here në rrjetet sociale foto të ndryshme …

E njohur për dashurinë që ka për fitness-in dhe trupin e gdhendur në perfeksion, Dorina provokon herë pas here me postimet e saj.

Një rast i tillë është edhe ky i fundit, ku përmes një videoje nga pushimet e saj, Dorina Mema tregon linjat e saj perfekte.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*