Gjykata e Apelit për Krimet e Rënda shtyn për në 11 shtator seancën për Kelmend Balilin. Seanca e trete në radhë ne Apel dështoi për shkak te mosparaqitjes së Balilit dhe të avokatit të tij mbrojtës Theodhori Sollaku.

Në ketë gjykim Balili kundërshton dënimin me 12 vjet burg të marrë në Shkallën e Parë të Krimeve.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*