Jennifer Lopez njihet për format e saj fizike të tonifikuara. Por këngëtarja dhe aktorja e famshme punon shumë të arritur rezultatet.

Jennifer publikoi video dhe foto nga palestra ndërsa bënte ushtrime fizike.

Edhe pse po mbush 50-vjeç, ajo duket në super formë.

Jennifer tha po përgatitet intensivisht për turneun veror, i cili do të përbëhet nga 31 koncerte vetëm në Amerikën Veriore.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*