Ajo është një nga vajzat më të komentuara të showbizzit shqiptar dhe njihet për format bombastike.

Po flasim për Kejvina Kthellën, e cila është mjaft aktive në rrjetet sociale ku publikon vazhdimisht foto provokuese teksa ekspozon linjat.

Kejvina ka publikuar një video ku shihet duke ecur me peshqir në kokë dhe një pije buzë pishinës, por një fanse është bërë vërtet kurioze.

“Amon a ke celulit ti, he ma hiq këtë merak.. si yll moj”, i shkruan vajza dhe Kejvina i është përgjigjur në mënyrën më të sinqertë.

“Po normal qe kam…mua më pëlqejnë sufllaqet…faleminderit”, ia kthen ajo duke e habitur ndjekësen.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*