Pak minuta pas njoftimit nga ana e Ambasadorit të BE në Tiranë për refuzimin e kërkesës së Holandës për rikthimin e vizave në shtetasve shqiptare, Kryeministri Rama ka reaguar përmes një postimi në rrjetet sociale.

Ja dhe vizat s’u rikthyen siç predikuan e trumpetuan lajmësit e qametit që s’ndodhi! Komisioni Europian e refuzoi kërkesën e qeverisë holandeze dhe e vërteta doli fiks siç ishte kur e thamë e shumëkush s’e besoi:

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*