Bashkia Vlorë cel sezonin turistik më datë 10 Maj ora 20/00 në sheshin  Lungomare me të ftuar

 

GHETTO GEASY    –   BRUNO DHE KLAJDI  –  ANXHELA PERISTERI  –  AUREL THELLIMI  –  DJ ALDO – BESYY DJ

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*