Presidenti Ilir Meta ka përshëndetur këtë mëngjes ndjekësit e tij në rrjetet social Facebook nga Bjeshkët e Prevallës.

Meta ka ndarë një video teksa shitet mbi ujëvarën e Bjeshkëve të Prevallës dhe bën me duar shqiponjën.

“Mirëmëngjes të dashur miq! Nga kjo ujëvarë e Bjeshkëve të Prevallës, në lartësinë 1850 m, ju uroj të kaloni një fundjavë të mbarë e të gëzueshme me familjet dhe miqtë tuaj!”- shkruan Meta.

Mirëmëngjes të dashur miq!Nga kjo ujëvarë e Bjeshkëve të Prevallës, në lartësinë 1850 m, ju uroj të kaloni një fundjavë të mbarë e të gëzueshme me familjet dhe miqtë tuaj!

Posted by Ilir Meta on Friday, 9 August 2019

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*