3 vite më parë tajlandezja Kejsari deklaronte se kishte gjetur dashurinë e jetës së saj, e për t’ia arritur kësaj e kishte ndihmuar Budizmi.

Madje thoshte se lutjet dhe meditimi e ndihmuan atë që të gjejë dashurinë tek arkitekti 70-vjeçar, Harold Jennings Nesland Jr.

Por pas disa kohë të martuar 34- vjeçarja, e njohur me emrin e saj të artit “Nong Nat”, vendosi të divorcohej nga multimilioneri Harold, me argumentin se jeta e saj intime nuk është në nivelin e duhur, duke vendosur edhe t’i rikthehet profesionit të saj të kaluar.

Më herët 34- vjeçarja ka punuar në profesionin më tëvjetër në botë, prostitucion.

Madje ajo luante role edhe në filma për të rritur.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*