• Për të qenë një modele në ,  duhet guxim dhe bukuri, kjo e fundit padyshim është e paepur! Pyetni Nicola Griffin, nënë dy binjakeve  tani 24 vjeçare – shumë krenare për aventurën e saj të re të punës. Në moshën 30 vjeçare, ajo kurrë nuk do të vishë një bikini për shkak të turpit, por sot ajo e bën atë me hijeshi dhe zell , me një kontratë që siguron jetën e saj që ajo kurrë nuk do të kishte imagjinuar. Nicola është britanike (nga Mapperley, Nottingham), por për punën e saj të re ajo udhëton në Evropë, në Shtetet e Bashkuara dhe në Afrikën e Jugut, ku agjencia e saj kërkon ndihmë dhe paraqet për të shitur produkte të përshtatshme për të gjitha moshat. Flokët e saj ‘argjendi’ dhe forma i lejuan të nënshkruante kontratën e saj të parë si model 6 vjet më parë – dhe qëllimi i saj i fortë tani nuk është të dalë në pension. Shikoni fotot dhe do të jeni të bindur se Nikola duket e lindur për të bërë këtë punë

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*