Një aksident është raportuar në Tiranë në rrugën e Dibrës. Sipas informacioneve të para mësohet se një automjet është futur brenda ambienteve të një lokali.
Fatmirësisht nuk raportohet për persona të lënduar, por vetëm dëme materiale.
Automjeti drejtohej nga një gocë, e cila sapo ka dalë nga rrugica është përplasur me një kabinë elektrike dhe me pas është futur në lokal.
Policia po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*