Këngëtari i njohur Alban Skënderaj ishte i thirrur si i ftuari special në Festivalit ‘Beer Fest’ që po organizohet në Prishtinë.

Por ai është detyruar të ndërpres performancën për shkak të një sherri që ndodhi aty.

Gjatë ndërhyrjes së sigurimit për të ndalur rrahjen, këngëtari dëgjohet derisa u bën thirrje personave që të ndalen.

Policia e Kosovës ka konfirmmuar se kanë arrestuar gjashtë persona dhe dy të tjerë janë të lënduar.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*