Artisti Rezart Veleshnja i ftuar në emisionin “360 Gradë” në RTV Ora ka imituar kryemistrin Edi Rama duke sjellë në vëmendje atë që ai vetë ka thënë kur është zgjedhur nga shqiptarët.

Veleshnja: Bizneset mbyllen, të rinjtë po ikin, do lësh ndonjë ndonjë emër për vetën tënde. Sepse kështu ka funksionuar.  Unë nuk e harroj sa të vdes, por kur të kemi zgjedhur ke thënë: ‘Ju faleminderit pa fund për votat qëe më keni dhënë, nuk e di nuk jua shpreh dot atë që kam brenda shpirtit sepse janë 1 milion vota. Ju premtoj vetëm një gjë. Nuk do bëj asnjë lloj pune, por ju premtoj që nuk do dal në televizor.”  O vllai merr njëcik pushim more se nuk del njeriu kaq. E hap televizorin në 10 me Ramën dhe e mbyll në 12 me Ramën, nuk ka kuptim.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*