Pak muaj më parë moderatorja e njohur Fatma Methasani dhe shefi i kuzhinës Alfio Rrotani pranuan publikisht se janë në një lidhje.

Por së fundmi Blitz.al ka zbuluar se moderatorja është në pritje të  ëmbël për herë të parë.

Po të njëjtat burime tregojnë se moderatorja është në tremujorin e parë të shtatzanisë, por ende nuk është zbuluar gjinia e fëmijës.

View this post on Instagram

#polkadotsrule 🖤

A post shared by Fatma Methasani (@fatma_methasani) on

View this post on Instagram

❤❣

A post shared by ALFIO RROTANI (@alfio_rrotani) on

View this post on Instagram

❤❣

A post shared by ALFIO RROTANI (@alfio_rrotani) on

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*