Edhe  Nedved, ish-lojtari i Juventusit dhe zëvendës Presidenti aktual i saj duket se  është gati të ndahet me gruan e tij Ivana.

Nedved, i cili arriti në Itali në 1996 me fanellën e Lazios dhe fituesin e Topit të Artë të vitit 2003 me ngjyrat e Zonjës së Vjetër, sipas tabloidit të Pragës “Blesk” tashmë e ka lënë gruan e tij  dhe të jetë lidhur me Lucie Anovcikova. Ceku  dhe vajza, një bashkatdhetare 23-vjeçare, jan fotografuar nga  paparacët së bashku në një garë me kuaj , një sport në të cilin Lucie Anovcikova  është e apasionuar . Sipas thashethemeve të mëpasme, Nedved dhe Ivana do të ishin afër divorcit, duke përfunduar kështu martesën e festuar 25 vjet më parë nga e cila çifti kishte dy djem që mbajnë emrat e tyre, pikërisht për Pavel dhe Ivana.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*