Një kandidat i pavarur është regjistruar në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve, mëson newsbomb.al.

Fran Molla është regjistruar si kandidat për Tiranën në zgjedhjet e 30 qershorit.

Përveç emrit, nuk dihet shumë për këtë kandidat i cili rezulton i panjohur për mediat por edhe opinionin publik. Megjithatë, të presim për të parë se si do t’i shkojë gara përballë kryebashkiakut aktual Erion Veliaj dhe kryetarit të Zgjidhjes, Koço Kokëdhima i cili i ka lënë afat opozitës deri më datë 10 maj për të shpallur më pas zyrtarisht kandidaturën.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*