Kate Middleton dhe Princ William morën pjesë në një garë lundrimi për bamirësi bashkë me dy fëmijët e tyre më të mëdhenj.

Dihet që princesha 4 vjeçe Chalotte nuk e ka marrdhënien shumë të mirë me fotografët.

Kur Dukesha Kate Middleton i tha t’i përshëndeste me dorë ata, Princesha i nxorri gjuhën kamerave. Kate e ka postuar vetë videon në ‘Instagram’.

 

View this post on Instagram

August 8, 2019- The Duke and Duchess of Cambridge hosted the inaugural regatta The King’s Cup to raise awareness and funds for 8 of Their Royal Highnesses’ patronages. William and Kate go head to head as skippers of individual sailing boats, in an 8 boat regatta race. The winning team is awarded The King’s Cup, a historic trophy first presented by King George V at Cowes’ Royal Yacht Squadron in 1920.The event takes place to raise awareness and funds! #williamandkate #katemiddleton #duchessofcambridge #theroyals #thekingscup #cowesroyalyachtsquadron #kingscup #british🇬🇧 #britishroyals #britishroyalfamily #princesscharlotte #princess #duchess #princesskate

A post shared by 𝔇𝔲𝔠𝔥𝔢𝔰𝔰 𝔬𝔣 ℭ𝔞𝔪𝔟𝔯𝔦𝔡𝔤𝔢 (@katemiddletonvideos) on

 

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*