Moderatorja e njohur, Kiara Tito e ftuar në “Një ditë me Dojnën” zbuloi detaje interesante nga jeta e saj personale.

Pyetjet për Kiarën i kishte përgatitur publiku dhe kurioziteti i tyre qëndronte tek pendesat e moderatores.

Një ndjekës e ka pyetur se cila është një gjë për të cilën është penduar që nuk e ka bërë.

Ka qenë një djalë shumë i mirë, që më ka ngaçmuar para disa vitesh, por nuk ka qenë kaq i mirë saç ka qenë tani dhe i kam thënë jo. Nuk ka qenë i shëmtuar por nuk është kështu siç është bërë tani. Jam penduar tani”, është përgjigjur Kiara.

Mesa duket tani është pak vonë dhe secili prej tyre ka vazhduar jetën.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*