Ne permbyllje te protestes se shtate te opozites, burime prane QKUM bejne me dije se aktualisht ne Spitalin e Traumes jane duke marr ndihme mjekesore dhjete oficere te policise te angazhur ne proteste dhe tre protestues. Te gjitha grupet e angazhuara per te dhene ndihme ne terren kane qene ne dispozicion te plote duke u sherbyer ne kohe reale qytetareve qe paraqesnin nevoja specifike. Nderkohe prane selise se Partise Demokratike , lideri i saj Lulzim Basha eshte dzke mbajtur fjalimin permbylles.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*