ryeministri Edi Rama është duke zhvilluar një takim me qytetarët e Përmetit, në kuadër të fushtës elektorale të 30 qershorit.

Teksa theskoi se zgjedhjet do të bëhen në 30 qershor, Rama nuk la pa i kushtuar rëndësi edhe protestave të opozitës, organizuar nëpër qytetet ku ai shkon dhe bën mitingje.

Rama tha se protestat nëpër qytete janë si ato çetat me 50 veta, që shfaqen nëpër kthesa rrugësh .

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*