Një gropë gjigande në rrugë “gëlltiti” një makinë në Virginia të Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Qytetarët kanë filmuar momentin kur makina rrëzohet 20 metra nën tokë.

Automjeti ngjyrë e kuqe tip Dodge fillon rënie ngadalë-ngadalë, deri sa gropa e përpin totalisht. Makina ka qenë e parkuar kur ndodhi ky incident. Fatmirësisht nuk pati të lënduar, përveç dëme materiale të mjetit.

Me ndihmën e një kamioni, makina u tërhoq dhe u nxorr nga gropa. Besohet se gropa në rrugë u hap nga reshjet e shiut që shkaktuan vërshim të ujërave duke dëmtuar sipërfaqen e asfaltit.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*