Ylli televiziv, Chloe Ferry, i ka lënë shumë pak vend imagjinatës, teksa është shfaqur në plazh me një palë bikini seksi. 23-vjeçarja ka treguar format e saj bombastike në Ibiza.

Pas një lidhje 2-vjeçare me Sam Gowland, Ferry dhe ai kanë deklaruar se tashmë i kanë dhënë fund romancës së tyre.

8

7

6

5

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*