Xherdan Shaqiri duket shumë i frymëzuar përpara finales së Superkupës së Europës.

Futbollisti shqiptar i Zvicrës, që te Liverpool ka gjetur formën më të mirë dhe është ndër më të dashurit për trajnerin Klopp, gjatë stërvitjes së fundit përpara ndeshjes së të mërkurës.

Ai ka dhuruar spektakël teksa i kapur nga kamera pas porte me fintet e tij dehëse ka shmangur portierin duke ia zhdukur topin…

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*