Anduel Tahiraj kryetari i Partis Socialiste dega Vlorë një nga personat që me punën e tij të koordinuar në mënyrë perfekte sot i tregoi kryeministrit se punën e bërë në këto 4 vite me Dritan Lelin në krye të Bashkis Vlorë nuk mundë tia linte pa e shpërblyer dhe falenderuar me këtë Tërmet prej 20 mij Vlonjatë. Më tej në faqen e tij Fb ai ka falenderuar te gjithë shtabet elektorale OS njësit Administrative koordinatorin dhe koordinatorin e qarkut  Damian Gjiknuri

 

Postimi i plotë

Jemi në prag heshtje zgjedhore. Ndaj dua t’i shpreh mirënjohje çdo socialisti të Vlorës për çdo ditë pune në çdo Shtab, OS, FRESSH, Rajon, Njësi Administrative, lagje brenda qytetit ose jo. Sot ishim të gjithë bashkë për të kurorëzuar dhe falenderuar kryetarin tonë Z. Edi Rama për gjithë mbështetjen.
Bashkë kemi ngjitur dhjetra shkallë suksesi dhe pas 30 Qershorit na presin shkallë të tjera për të ngjitur bashkarisht me Damianin si i deleguari ynë, Dritanin si kryetarin tonë, ekipin fantastik të parlamentarëve te rinj të qytetit dhe gjithë skuadrën e Partisë Socialiste Vlorë.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*