Ndeshja e së premtes në Serie A mes Brescia dhe Sassuolo shtyhet si një shenjë respekti për Giorgio Squinzi.

Presidenti i klubit të Sasuolos, mbrëmjen e djeshme u nda nga jeta në moshën 76-vjeçare pasi vuante nga një sëmundje e rëndë.

Presidenti i Ligës së Profesionistëve të Serisë A ka aprovuar shtyrjen e ndeshjes mes Brescia – Sassuolo, shkruan Football-Italia.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*