Vajza e ish-deputetes, Albina Deda ka pozuar me bikini duke treguar linjat e saj perfekt.

Herë pas here bukuroshja publikon foto të nxehta dhe komentet për të janë mjaft pozitive.

Si gjithmonë, Ada ndezi sërish zjarrin në Instagram me fotot provokuese. ‘Lind dhe shkëlqe’, shkruan Ada përbri fotos së saj madje në disa foto e quan veten edhe sirenë.

View this post on Instagram

rise and shine 🐣

A post shared by @ adadedaa on

View this post on Instagram

Catch my vibes

A post shared by @ adadedaa on

View this post on Instagram

Catch my vibes

A post shared by @ adadedaa on

View this post on Instagram

#lastone 🐍

A post shared by @ adadedaa on

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*