“Perëndia i beson betejat më të vështira ushtarëve më të mirë”. Ky është mesazhi që Viktorija Mihajlovic, një nga pesë fëmijët e Sinisa, donte t’i kushtonte babait të tij një stori Instagram.

“Kam leuçemi”, njoftoi trajneri i Bolonjës dje në një konferencë shtypi, duke lëshuar një valë nderimi dhe dashurie nga tifozët dhe bota e futbollit.

"Edhe nëse nuk u përgjigjem, i lexova të gjitha mesazhet tuaja  dhe ju falënderoj nga zemra. Ne jemi familja Mihajlovic, mos të luftosh nuk është  në ADN-në tonë ",
 shtoi vajza e trajnerit.      


Vajza  tjetër, Mihajlloviç, Virxhinia gjithashtu foli. Vajza e quajti babanë një "luftëtar", duke falenderuar njerëzit që i qëndrojnë afëre tyre. 
 Mihajloviq ka tre fëmijë të tjerë: Miroslav, Dushan dhe Nikolla.

 

 

 

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*